1. Valné shromáždění ČAAS

Přijměte pozvání na 1. Valné shromáždění České asociace pro africká studia, které se uskuteční ve čtvrtek 4. prosince 2014 od 14:00 hod v Hradci Králové, v prostorách FF UHK, Náměstí Svobody 331.

Valné shromáždění České asociace pro africká studia (ČAAS) je nejvyšším orgánem asociace, rozhoduje o všech základních otázkách fungování asociace. Na jednání vystoupí předsedkyně ČAAS, doc. PaedDr. Hana Horáková, Ph.D. se souhrnnou informací o fungování, cílech a činnosti asociace za rok 2014. Dalším bodem programu budou informace o členské základně, příspěvcích, stavu pokladny a výhledu na výdaje plánované pro rok 2015 prezentované PhDr. Kateřinou Werkman, M. Res., Ph.D. Následovat bude představení webových stránek ČAAS a vzniklého FB profilu, plánu komunikace na sociálních sítích. S informací o vizích činnosti na rok 2015 vystoupí doc. PhDr. Vlastimil Fiala, CSc.

Valné shromáždění navazuje bezprostředně časově i místně na konferenci s titulem „Problémy současné Afriky“, která proběhne od 10:00 do 13:00 hodin. Konference je vhodnou příležitostí pro všechny zájemce o aktuální dění na africkém kontinentu k výměně zkušeností a názorů.

Pro více informací navštivte www.africastudia.cz nebo kontaktujte přímo tajemníka ČAAS Mgr. Tomáše Machalíka, Ph.D. na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2018 Česká Asociace pro Africká Studia
Design by Hana Novotna, Code by JBM